Na de mégis mivel motorozott Paul Walker?
Na de mégis mivel motorozott Paul Walker?
2020. január 28. - onroad - Hír / Bulvár Nem - 2 perc olvasás
Állítsd be az OnRoad.hu-tmegbízható forrásnak!
Többnyire három dolgot tudnak felsorolni az emberek, ha szóba kerül Paul Walker neve. Az első természetesen az, hogy ő volt az első hét Halálos iramban c. film egyik sztárja. A második, hogy előszeretettel támogatott olyan jótékonysági megmozdulásokat, amelyek nincstelen embertársainkat segítik. A harmadik, hogy pont egy ilyen rendezvény után szenvedett halálos balesetet 2013-ban egy Porsche Carrera GT-ben ülve. A kocsit a haverja, Roger Rodas vezette. Mindketten bolondultak az autókért, főleg a gyorsabb fajtákért. Na de azt tudtátok, hogy motorozott is? Bevallom, én nem.

Tehát erről én is úgy szereztem tudomást, hogy a Barrett-Jackson aukciós ház meghirdette a színész járműgyűjteményét, közöttük három motorkerékpárral. BMW M3 flotta, Nissan Skyline és 370Z, Ford Mustang Boss 302S Race Car szerepelnek néhány hétköznapibb járgány mellett a listán.
[do_widget id=text-10]
Ilyen felhozatal mellett joggal számítana az ember arra, hogy leginkább sportmotorokat birtokolt a színész. Hát nem. Sőt, ilyenből nem volt neki egy sem. Nézd csak az alábbi képeket!
Először is akad itt egy 2005-ös Harley-Davidson FLSTCI, avagy Heritage Softail Classic, amit a kaliforniai Road Dog Customs bobberesített. Aztán egy 2011-es F800GS és egy 2004-es DR-Z400SM. A HD végül 34.100.-, a BMW 11.000.-, a Suzuki supermoto pedig 3.850.- dollárért kelt el. A legdurvább árat, 385.000.- dollárt az egyik ’95-ös BMW M3 E36-ért fizették ki. Az egész gyűjtemény összesen 2,3 millió dollárt ért.



