A motor, a tolvaj, a tulaj és a nunchaku

Thumbnail
A motor, a tolvaj, a tulaj és a nunchaku

A motor, a tolvaj, a tulaj és a nunchaku

2017. szeptember 15. - - Hír / Bulvár Nem


Ez a cikk több mint egy éve került publikálásra. A cikkben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.

Az önbíráskodás csúnya dolog, mégis egyfajta kellemes bizsergéssel tölti el az embert, ha arról van szó, hogy valaki észreveszi, amint a motorját éppen megpróbálják idegenek eltulajdonítani. Az eset Norburyban történt. A dél-londoni kerület kellemes házai között a fehér inget viselő motortulajdonos kiszúrta, hogy két sisakos fószer a motorjával szórakozik. Bizonyára ő is olvas Onroad.hu-t, és már látta azt a videót, amin alig 4 perc alatt meglovasítanak egy gépet. 

Ajjajj, az igazságosztó fegyver a gaz tolvaj kezébe került

Miután pedig érzékelte a kialakuló helyzetet, magához vett egy keze ügyébe kerülő nunchakut és elindult igazságot tenni. Igaz, ez majdnem a visszájára sült el, ugyanis a tradícionális ázsiai fegyvert elejtette. Az pedig a csíkos susogósnadrágos elkövető kezébe került, aki visszatámadott. A videó innen indul, és még laikus szemmel is megállapíthatjuk, hogy az említett személy nem bizonyult egy Bruce Leenek. Inkább csak hadonászni tudott, mint harcolni.

A végkifejlet persze happy end

A tulaj agyát elönthette az adrenalin. Legalábbis valami elpattant benne, és rugby játékosokat megszégyenítő módon, mint egy gőzmozdony megindult előre, ami jobban lesokkolta a motortolvajt, mintha lejátszottak volna neki egy slágert David Hasselhoff zenei munkásságából. Mire megérkezett a segítség, addigra a nunchaku visszakerült a jogos gazdájához. Ami fontosabb, a motort is inkább békén hagyták a tolvajok, és elinaltak. A történet így boldog véget ért, bízva abban, hogy nem kerül sor valamiféle bosszúállásra. A rendőrség mindenesetre most keres két vékony testalkatú, jellegtelen ruházatú bukósisakos férfit a felvétel alapján. Reméljük a legjobbakat. Végül pedig lássuk a videót.