Tony Blair kapcsolatba lépett a Forddal

Thumbnail
Tony Blair kapcsolatba lépett a Forddal

Tony Blair kapcsolatba lépett a Forddal

2007. június 12. - - Hír Nem - 1 perc olvasás


Ez a cikk több mint egy éve került publikálásra. A cikkben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Állítsd be az OnRoad.hu-t
megbízható forrásnak!

Tony Blair kapcsolatba lépett a Forddal


/static/artpic/400/1267711526.jpg
Melyik márkáját, és kinek adja el a Ford?


A napokban derült ki, hogy a Ford befektetési intézeteket vont be a Jaguar és a Land Rover esetleges eladásába. Korábban szóba került a BMW mint vásárló a Volvo kapcsán, most a Fiat csoport nevét emlegetik.

Nyílván az angol kormányzat nem nézné jó szemmel, hogy a két patinás márka országon kívüli tulajdonba jusson, és egy esetleges eladásnak komoly munkaerőpiaci hatása is lenne. „Kapcsolatban vagyunk a céggel. Még mindig hisszük, hogy a Land Rover és a Jaguar is sikeres márkák, és fényes jövő vár rájuk.”- mondta Tony Blair a Reuters kérdéseire.




Előző cikk
Következő cikk