Bizonyítania kell a KTM-nek

India
2012. május 18., péntek - TeeJay

Kicsit mulatságos, de a KTM-nek bizonyítania kell, hogy a legkisebb Duke kiállja az úttalan utak próbáját.

Hirdetés


Cimkék:


Hozzászólások (1 comment)

hk417 -

Ezt a gépet nagyon kipróbálnám!!! Ha lesz belőle 350 es is akkor pedig „potencionális vásárló” státuszba lépek. Mondjuk lehet,hogy ez a 200 as is elég lenne,de sajnos nincs lehetőség a próbakörre.


Előző bejegyzés

Ducati, Kalifornia, kanyarvadászat

2012. május 17., csütörtök
Videó

Következő bejegyzés

Füstmentes rendőrmotorok Amerikában

2012. május 23., szerda
Környezetvédelem

Ezeket olvastad már?

Megérkezett a 2026-os Honda CB1000F: A 80-as évek legendája modern szívvel

A Honda hivatalosan is leleplezte a várva várt 2026-os CB1000F modellt. A japán gyártó nem csupán a nosztalgiára épít: a legendás CB750F stílusjegyeit a vadonatúj CB1000 Hornet modern technikájával ötvözték, létrehozva ezzel a "legkiegyensúlyozottabb roadstert".

Elolvasom »
Újdonság

Honda Unveils V3R 900E-Compressor

2025. december 13., szombat

A Honda motorkerékpár-gyártó legújabb fejlesztése a V3-as motorblokk, amelyet a 2025-ös EICMA kiállításon mutattak be Milánóban. Ez a 900 cm³-es, vízhűtéses, 75 fokos szögben elhelyezett V3-as motor egyedi és innovatív megközelítést alkalmaz, ötvözve a kompakt kialakítást és a magas teljesítményt.

Elolvasom »
Honda Unveils V3R 900E-Compressor

RiderBázis – új helyen, még több motoros élménnyel!

2025. november 17., hétfő

A Premier sisakok az olasz precizitás és a motoros szenvedély ötvözete. Magyarországon pedig ez a bolt gondoskodik arról, hogy ezt a minőséget ne csak a magazinokban lássuk, hanem a saját fejünkön is érezzük.

Elolvasom »
Premier Sisakok

CFMOTO 800 MT Explore az Adventure light újratöltve

2025. november 03., hétfő

Ti kértétek a kínai motorokat, Indián letesztelte első körben a CFMOTO 800MT Exploret

Elolvasom »
Kínai túraenduró