Újdonság az indiai Hondától

Thumbnail
Újdonság az indiai Hondától

Újdonság az indiai Hondától

2014. február 8. - - Nem Hír / Újdonságok


Ez a cikk több mint egy éve került publikálásra. A cikkben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.

Az India AutoExpo keretében mutatta be a Honda helyi részlege a CX-01 névre keresztelt koncepcióját. A teljes egészében az R&D Center által Manestarban tervezett újdonságról semmilyen részletet nem árultak el. Sem a lökettérfogatot nem ismerjük, de még azt is csak valószínűsítik a helyszínen járt zsurnaliszták, hogy egy hengeres erőforrás fogja hajtani.

A képre kattintva gazdag fotógaléria nyílik!

A képre kattintva gazdag fotógaléria nyílik!

A CX betűszó a „Concept Cross” rövidítése, a 01 pedig azt jelzi, hogy ez a helyi részleg első saját tervezésű koncepciója. A bemutatómotor mellé tett tábla felirata szerint „az új motor tökéletesen egyesíti a közúti erényeket az outdoor képességekkel – olyan új színt hoz az indiai motorgyártásba, amely számos motoros szívét el fogja nyerni”. Kíváncsian várjuk a részleteket!