Konvencionális lesz az új Triumph?

Thumbnail
Konvencionális lesz az új Triumph?

Konvencionális lesz az új Triumph?

2010. augusztus 12. - - Hír Nem


Ez a cikk több mint egy éve került publikálásra. A cikkben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.

A nemzetközi motoros média meghatározó tagjának, Motorcyclenews nyomtatott változatának legfrissebb száma egy érdekes „kémfotót” közölt a legújabb, jelek szerint vérbeli enduróról, a Triumph Advanture-ről. A kép az eddigi promóciós anyagokkal ellentétben néhány dolgot elárul az angol enduróról.

Triumph Adventure

A fénykép tanulsága szerint a masina 19-es első kereket kapott, a dupla féktárcsák valószínűleg a más Triumph modelleken is alkalmazott 308 mm-es darabok. A kerekek (legalábbis az utcai változaton) nem drótküllősek, a kettős szárú küllőkkel ellátott öntött kompozíció a ’80-as éveket idézi. Természetesen a leglátványosabb elem, amiért a kép is született, a térhálós csőváz, amely elegáns, egyszerű ugyanakkor kis tömegével és teherbíró szerkezetével jó alap egy túraenduróhoz.



Következő cikk