Akciós átváltozóművész: jóárasított a Nolan N44

Akció
2015. június 02., kedd - Macko

A rengeteg féle módon és célra használható Nolan N44 júniusban kedvező áron kapható, különösen ha kommunikációt is kérsz bele.

Hirdetés

Ezt olvastad már?

CFMOTO 800 MT Explore az Adventure light újratöltve

Kínai túraenduró

Cimkék: , , , , ,


Hozzászólások (4 hozzászólás)

Bedouin -
Kíváncsi lettem az árára, de a bolt honlapján sem derült rá fény 🙂

Macko -
Jeleztem feléjük, hogy ezt kellene pótolni. Szerintem napközben megoldják. A sisak listaára amúgy kint van, 86’500.- ha jól rémlik. A kommunikációt viszont én sem találtam.

Macko -
Tévedtem, megvan az is rendben. N44 fehérben (mondjuk): http://www.euromotor.hu/shop/product/5665/n44-classic-n-com-nyitott-motoros-bukosisak.html N-Com B3 (mondjuk): http://www.euromotor.hu/shop/product/6656/b3-kommunikacios-rendszer-nolan-sisakokhoz.html Basic kit: http://www.euromotor.hu/shop/product/5886/basic-kit-multi.html Így vagy a sisak lesz 86.500.- helyett 77.850.- vagy komplett kommunikációval együtt 164.500.- helyett 139.825.- Persze a sisak önmagában lehet listaáron olcsóbb is (Special kivitel) meg drágább is (speciális fényezések miatt). Szerintem mindenre megvan ott a válasz. 🙂

Bedouin -
Én egyszerű módon az akcióknál kerestem, ott meg nem volt 😀 Akkor, most viszont ott van, de nem azon az áron: http://www.euromotor.hu/shop/product/5666/n44-classic-n-com-nyitott-motoros-bukosisak.html Ejj ezek a fiúk igen fáradtak lehetnek 😀 😀 😀

Előző bejegyzés

Meghívó: VI. Vértes-Gerecse MZ túra

2015. június 02., kedd
Túraajánló

Következő bejegyzés

A villámgyors motoros futár

2015. június 04., csütörtök
Napikép

Ezeket olvastad már?

CFMOTO 800 MT Explore az Adventure light újratöltve

Ti kértétek a kínai motorokat, Indián letesztelte első körben a CFMOTO 800MT Exploret

Elolvasom »
Kínai túraenduró

Kell ennél nagyobb? Honda XL750 Transalp teszt

2023. november 14., kedd

A Honda felélesztette a legendás Transalp típust is. Soros motorral készül, mint az Afrrica Twin - de vajon hogy sikerült?

Elolvasom »
Új motor teszt

Az új világrend trónkövetelői? Benelli TRK 702 páros teszt

2023. október 18., szerda

Régóta várjuk a Benelli középkategóriás új túraenduroit. Lássuk végre, mennyire felel meg a várakozásoknak a TRK 702 párosa!

Elolvasom »
Új motor teszt

125 köbcentivel 1000 kilométeres túra 24 óra alatt

2023. október 15., vasárnap

Méghogy 1000 köbcenti alatt nincs élet? 1000 kilométert tettünk meg egy 125-ös kismotorral, és még nézelődésre is futotta közben!

Elolvasom »
Videós túrabeszámoló