Hiba a KTM 125 Naked bemutatkozásában

Thumbnail
Hiba a KTM 125 Naked bemutatkozásában

Hiba a KTM 125 Naked bemutatkozásában

2010. augusztus 20. - - Hír Nem - 2 perc olvasás


Ez a cikk több mint egy éve került publikálásra. A cikkben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Állítsd be az OnRoad.hu-t
megbízható forrásnak!

Nevezett úriember ugyanis több tisztséget is betölt, az osztrák gyártónál ellátott feladatai mellett az ACEM (The Motorcycle Industry in Europe – azaz az európai motorkerékpáripar szervezete) elnöki pozíciójában is tevékenykedik. Ezen szerepkörében jó egy hónappal ezeleőtt tett nyilatkozatában a következők szerepelnek:

„A gyártók reklámtevékenységében elsődleges szerepet kell kapni a biztonságnak: azokban a közúti epizódokban minden esetben felelősségteljes, biztonságos közlekedésnek kell szerepelnie. Kötelességük, hogy pozitívan befolyásolják a motorosokat. Minden olyan esetet, amikor agresszív, veszélyes motorozás, vagy motoros védőfelszerelések nélküli motoros látszik egy reklámfilmen, azt az ACEM ki fogja vizsgálni. A motorkerékpár-ipar marketingtevékenységének fontos szerepe, hogy fokozza a motorozás biztonságát.”

Részlet a legújabb KTM reklámfilmből. Mintha ellentmondana a fentieknek...Úgy látszik, Stefan Pierer ACEM elnök elfelejtett beszélni Stefan Pierer KTM-tisztségviselővel. Mi látható ugyanis a 125-ös Naked (kimondottan kezdő motorosknak ajánlott belépőmodell) legújabb reklámfilmjében, amely a Facebookon jelent meg napjainkban? A fiatal motoros a járdán közlekedik, félcipőben, rövidujjú pólóban, csupán bukósisakot viselve védőfelszerelésként. Mit lehet erre mondani? Ejnye-bejnye…



Előző cikk
Következő cikk