Érdekes márkába vásárolta bele magát a Triumph. Az OSET-et 2004-ben alapította Ian Smith, aki eredetileg egészen egyszerűen csak egy elektromos meghajtású dirt bike-ot akart csinálni az akkor még pici fiának, Olivernek. Apa garázsából évi 40.000 darabos eladási számokat produkáló vállalkozás, a fiúból pedig ügyes triálos. A brand mostantól a Triumph off-road szakágát fogja erősíteni.
A Triumph 2021-ben jelentette be, hogy off-road területen is leteszi a névjegyét. Erre hivatkozik Nick Bloor CEO is, aki szerint a vásárlás nagyban elő fogja segíteni a brit márka off-road szegmens irányba való nyitását.
Mindeközben Smith a másik oldalon bár büszkén számol be a történtekről, azt azért leszögezi, hogy az OSET megmarad önálló márkának. De ugyanakkor felhívja a figyelmet arra is, hogy a Triumph keze alatt a lehetőségek egészen új tárháza nyílik meg előttük.
Cimkék:
Új divíziót indított a Wunderlich. Már kaphatók a Harley Davidson Pan Americára tervezett kiegészítők az EuroMotornál.
Elolvasom »Megérkezett az éves legdurvább tereprali motor díjas KTM, a 450 Rally Replica, ami nem egy olcsó replika.
Elolvasom »Nemrég mutattuk be a magyar Serpentize motoros ruha márkát. A kínálatból talpig feketébe öltözve kezdtünk tartóstesztbe.
Elolvasom »Egykoron a Yugotours szervezte a Jugoszláv társasutakat. Mi most magunknak szerveztünk egy motoros túrát a Balkán irányába.
Elolvasom »A világ legmotorizáltabb részén rengeteg hasonló moped rohangál - felénk a Malaguti Spectre GP 125 versenytárs nélkül támad.
Elolvasom »Motorosként az egyik legjobb dolog új motort venni. Hát még akkor, ha mi bonthatjuk ki a dobozból és mi szereljük össze!
Elolvasom »