A legtöbb motoros számára a tél a pihenés, az átépítés és a tervezgetés időszaka. A motorozás, a rendszeres testgyakorlás nélkülözésének, a zsírpárnák növesztésének időszaka azonban hamarosan véget ér, bár az időjárás egyelőre nem kedvez a motorozás szerelemeseinek. Az első nagy kimotorozásig sem kell nélkülöznünk a motoros programokat, a szezon közelgő kezdetére tekintettel a márkakereskedők szezonnyitó eseményei is elkezdődnek.
Az Onroad figyelmes olvasóinak már feltűnhetett a BMW hirdetése, amelyben évadnyitó eseményüket hirdetik. Március 13-án, szombaton, a BMW Motorrad kereskedéseiben minden érdeklődőt szeretettel várnak a bajor márka évadnyitó rendezvényén, melyen mindenki megtekintheti a megújult R1200GS és RT modelleket, amelyek a 30 éves hagyomány folytatásaként, a kor kihívásainak megfelelő újításokkal örvendeztetik meg a típusok híveit. További figyelmet érdemel a BMW másik jelentős újdonsága, a december óta kapható S1000RR, amely olyan technikai csemegékkel csábítja leendő vásárlóit, mint a DTC kipörgésgátló és a verseny ABS. Mindezeken túl a BMW Motorrad több modelljére is jelentős kedvezményeket kínál, így az F sorozat egyes tagjai, az R 1200 R, valamint a K sorozat teljes modellkínálata esetében felár nélkül érhetők el extrafelszerelések. További részletekért klikk a fent futó hírdetésre.
Cimkék:
Ha egy film ajánlója motorozással kezdődik, és azzal végződik, érdemes azon gondolkozni, hogy megnézi az ember. Itt a Tron – Legacy második előzetese.
Elolvasom »Pusztán csak tárgyak, mégis sokunk odaadná az egyik veséjét egy ilyen motorért. Egy svéd márkakereskedő két, még eredeti dobozában tárolt legendára tett szert.
Elolvasom »A Honda felélesztette a legendás Transalp típust is. Soros motorral készül, mint az Afrrica Twin - de vajon hogy sikerült?
Elolvasom »Régóta várjuk a Benelli középkategóriás új túraenduroit. Lássuk végre, mennyire felel meg a várakozásoknak a TRK 702 párosa!
Elolvasom »Méghogy 1000 köbcenti alatt nincs élet? 1000 kilométert tettünk meg egy 125-ös kismotorral, és még nézelődésre is futotta közben!
Elolvasom »Nemrég mutattuk be a magyar Serpentize motoros ruha márkát. A kínálatból talpig feketébe öltözve kezdtünk tartóstesztbe.
Elolvasom »