136.923 darab motorkerékpár. Eric Buell 26 évvel ezelőtt kezdett álma megvalósításába, és ha nem is lett piacvezető motorgyártó, de a fenti szám bizonyítja, nem volt hiábavaló a munkája. A Harley-Davidson októberi döntésének szomorú mementója volt november 12., amikor az utolsó Buell, egy XB12S legurult az összeszerelő padról.
Cimkék:
A valaha készült boxermotorok legizgalmasabb családjának tagja a HP2 Sport. Jövőre az autós világból ismert M-es kiegészítést kap.
Elolvasom »Haverral még nyáron gurultunk egy picit lightosan. Motorok: Aprilia Af-1 Futura 50/80 Aprilia Rs 50 Extrema Simson Star
Elolvasom »A Honda felélesztette a legendás Transalp típust is. Soros motorral készül, mint az Afrrica Twin - de vajon hogy sikerült?
Elolvasom »Régóta várjuk a Benelli középkategóriás új túraenduroit. Lássuk végre, mennyire felel meg a várakozásoknak a TRK 702 párosa!
Elolvasom »Méghogy 1000 köbcenti alatt nincs élet? 1000 kilométert tettünk meg egy 125-ös kismotorral, és még nézelődésre is futotta közben!
Elolvasom »Nemrég mutattuk be a magyar Serpentize motoros ruha márkát. A kínálatból talpig feketébe öltözve kezdtünk tartóstesztbe.
Elolvasom »
Nem a kedvenc márkám, de mindig sajnálom ha mostanában egy egy gyártó bejelentik, hogy vége.Azért külsőleg jó pár modell bejött.Talán inkább azokat a lelkes szerelőket sajnálom akiket emiatt az utcára raknak.De remélem találnak máshol helyet.Bár látszik is a képen, hogy nem sugárzik az arcuk a boldogságtól.Én is hasonló arcot vágnék ha az utsó modellt guritanám le.Bevallom, talán egyszer kipróbálnám illetve eldolgozgatnák egy összeszerelő üzemben.Reggel motor este motor.Mindenhol motor.Aztán nap végeztével hazagurulni a motoron.Kell ennél több?
Aszem inkább alszom.